Western 2

Prvního a druhého června 2002 se konalo mistrovství ČR v ovládání honáckého biče.Opět v Beawer City.Tak jsem tam jel! Zároveň probíhalo i rýžování zlata a hod nožem a sekerou.To co vidíte vedle je zlatokopecky zásobovací vůz.,Ono to rýžování zlata je taky zajímavá činnost .Jeden si nevybere.

Kolorit městečka je úchvatný a mě se tady ohromě líbí .Ti lide tady jsou děsně príma, kamarádští a vůbec, až to v dnešní době trochu udivuje. Kam spějeme ?! Na té fotce dole je Jenda"Červotoč"a sherifka "Alik"

Chvílemi se člověk ztrácí v čase a má pocit že se octnul v jiném světě a v jiné době. Je to zvláštní pocit, bylo "TENKRÁT NA ZÁPADĚ" lépe nebo hůř. Na chvíli je to ale fajn,utéct z blázince dnešní doby. Učiněný balzám na nervy.Nic není důležitější, než jak to zapráská, jestli se strefím, zda se ten nůž zabodne, sekera zasekne a kolik zlatinek se najde. Ale na druhé straně je fajn, že v salonu teče pivo a jsou řízky.

Jak je vidět i Badymu učaroval svět práskání bičem a westernu vůbec a blaženě usnul. Asi se mu zdá,že na divokém západě honí bizony (nebo bizoni jeho?)

Soutěž v ovládání biče byla prima. Potýkal jsem se hlavně s Honzou, co ho nemám rád, protože mě porazil. Celou dobu to vypadalo dobře a pak jedna hloupá disciplína, rychlostřelba, a bylo to všechno jinak. Hlavní je ale vnitřní pocit, že to nebylo až tak zlé. Konec konců vždy je co se učit dál. A to je právě fajn.

A na závěr mě napadlo, že když má člověk dvě ruce, mohl by mít v každé jeden bič. A je zas co se učit.
Bady jen vrtí hlavou a taky ocasem.

Chci poděkovat všem,kteří mě sem zavedli a byli tady fajn.
DÍK !!!

 
Autor:[František Henkl] Poslední změna:2006-12-01 06:40:12
fhenkl@seznam.cz © 2006
Design&Code by - Bohuslav Peterka
.:Přihlásit:.