Western 1

Rok 2002 je ve znamení WESTERNových aktivit.Ne že bych zanedbával Tondu, nebo Badyho,ale Jindra Zobl mě tak "zblbnul"do práce s bičem a žonglování s revolverem, že mě to zcela pohltilo (ani mu to nedalo moc práce). Na jaře v březnu jsem se vyrazil podívat na neoficiální mistrovství Evropy v Plechu u Norimberku. Areál westernového městečka byl sice komerční,ale docela pěkný. Zato soutěžících bylo celkem asi 12 a to převážně z Čech.Hlavně šlo o získání angažmá v Německu.

Ale abych nebyl jen nespokojený vystoupení Franceska s lasem bylo něco co jsem nikdy předtím neviděl a bralo to dech.Ta úchvatná profesionální "ležérnost", získaná bezesporu intenzivním cvičením, která dominovala jakoby údivem "hele co to laso dělá", byla úchvatná. Francesko bravo!!

S bičem tu vystupovaly je čtyři zúčastnění, takže kdybych se nebál ostudy mohl jsem se hrdě holedbat, že jsem byl pátý na mistrovství Evropy a měl bych pravdu. Ale alespoň jsem něco okoukal. Na té fotce dole se s Pavlem Kučou učím elstnera. Byl to poplatek za dopravu. Na fotkách to vypadá moc pěkně, ale byly jsme zmrzlí jak fíci.

 

V dubnu jsem pak vyrazil do Bawery City na Jarní cenu W-klubu. No paráda to se nedá s Plechem vůbec srovnat, jen snad ta zima byla dost podobná. Toto Westernové městečko na první pohled září nadšením lidí, kteří jej postavily, staví a provozují. Takže,klobouk dolů před všemi. A to už jsem soutěžil. Jen tak z "hecu", ale chytlo mě to a bylo to fajn. Moc jsem toho neuměl, ale můj"osobní učitel a "trenér" Jindra Zobl to postavil tak, že nabylo jiné volby. Ale nelituji, alespoň jsem viděl jak taková soutěž vypadá a co obnáší. Hlavně že jsem nebyl poslední!

 
Autor:[František Henkl] Poslední změna:2006-12-01 06:39:07
fhenkl@seznam.cz © 2006
Design&Code by - Bohuslav Peterka
.:Přihlásit:.